poniedziałek, 22 lipca 2013

Okulary ZeroUV


Internetowy sklep ZeroUV proponuje wiele interesujących modeli okularów. Każda para ma w sobie "to coś", a swoją oryginalnością odróżnia się na tle pozostałych. Zapewniam was, że każdy znajdzie coś dla siebie, jest ich "od koloru do wyboru" w każdym stylu, pasujące do każdego kształtu twarzy. Okulary są solidnie wykonane i dosyć dobrze chronią oczy przed słońcem. Co tu więcej pisać.. na zamieszczonych powyżej fotografiach możecie zauważyć cztery pary, jakie nam przypadły do gustu. W komentarzach możecie pisać, jakie okulary najchętniej wybralibyście ze sklepu ZeroUV.

Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne do kształtu twarzy?

Twarz okrągła- Osoby o takim kształcie twarzy nie powinny wybierać okularów z wąskimi i okrągłymi oprawkami, gdyż  pogrubiają one jedynie twarz. Powinny natomiast szukać okularów z kwadratowymi i dosyć grubymi oprawkami.
Twarz owalna- do twarzy owalnej pasuje niemal każdy kształt okularów, osoby o takich rysach mogą szaleć z wyborem okularów.
Twarz kwadratowa- zaleca się okulary o owalnym kształcie, który łagodzi wyraziste rysy twarzy.
Twarz trójkątna- jeśli masz trójkątne rysy twarzy wybieraj okulary o zaokrąglonym kształcie, unikaj geometrycznych, gdyż zaokrąglają one buzię.

Napisały: Nicola i Patrycja

11 komentarzy:

 1. Drugie najlepsze

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie twarze! Świetne okulary ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. jejciu, ale świetne *_*
  Najbardziej podobają mi się trzeci i czwarty model *_*
  + uuunic000rn.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. 1 i 3 <3 cudownie pasują i piękna modelka <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Super wpis :D Bardzo lubię nosić okulary!Uwielbiam moje Ray Bany aviatory,które kupiłam na ten sezon na galeriawidzenia com!Są świetne!

  OdpowiedzUsuń